Jesteś w sekcji:   Strona główna  > 

Aktualności

 >  Zamówienia budowlane

Powrót do listy aktualnościDrukujZamówienia budowlane


Wielki Dzień Otwarty Stadionu Narodowego w Warszawie
WIELKI DZIEŃ OTWARTY
dodano: 2011-09-26 10:06:45

 

Już 2 października wszyscy kibice będą mieć niepowtarzalną okazję zobaczenia z bliska Stadionu Narodowego za darmo. Organizatorem Dnia jest Narodowe Centrum Sportu.

 

- Pierwszy spacer po Stadionie Narodowym w Warszawie, który zorganizowaliśmy w lipcu tego roku, cieszył się tak dużym powodzeniem, że zdecydowaliśmy się otworzyć stadion po raz kolejny. Każdy będzie miał szansę zobaczyć jak prezentuje się największy stadion w Polsce i doświadczyć niezapomnianych emocji – powiedziała Daria Kulińska, Rzecznik NCS. - Tym razem prawdziwym hitem będzie premierowa prezentacja otwierania i zamykania dachu stadionu.

 

Stadion będzie dostępny dla zwiedzających w godzinach 10 - 20. Polecamy wizytę w okolicach godziny 12, gdyż dokładnie w południe zostanie po raz pierwszy zamknięty dach stadionu. Ta atrakcja będzie od tego momentu powtarzana regularnie co godzinę. Organizatorzy obiecują jednak że nie będzie to jedyna rewelacja zwiedzania - ciekawostki mają być przygotowane zarówno dla starszych jak i dla młodszych kibiców. Choć organizatorzy nie mówią nic więcej na ich temat, polecają zabrać na stadion aparaty i kamery, więc można przyjąć, że kolejne atrakcje będą równie widowiskowe.

 

Wstęp na Stadion będzie bezpłatny i nie będzie wymagane wcześniejszego potwierdzenia swojego przybycia. Skorzystanie z Dnia oznaczać będzie akceptację regulaminu, który dołączamy do naszej aktualności. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 22 517 94 41 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00 lub pod adresem e-mail: biuro@ncs2012.pl.

 

Serdecznie zapraszamy! 


Pliki do pobrania


Komentarze (0)

Brak komentarzy.

zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu
zaloguj