Jesteś w sekcji:   Strona główna  > 

Aktualności

 >  Newsy rynkowe

Powrót do listy aktualnościDrukujNewsy rynkowe


wislankalogo
SZUKAM FACHOWCA - CZYLI NISZA NA RYNKU
dodano: 2013-03-12 10:12:59

Czasy, w których przyszło nam żyć, cechuje wszechobecny brak czasu. Ale nie tylko! Jak sie okazuje, deficytowym "towarem"  staje się - " fachowiec". Powstało wiele inicjatyw, które próbują tę lukę wypełnić. "Złota rączka", "mąż do wynajęcia" - to tylko niektóre odpowiedzi na rosnący popyt na rynku.

 

Okazuje się jednak, że to wciąż za mało. Niejedna pani domu miesiącami czeka na wykonanie niekórych czynności, napraw domowych, ogrodowych czy remont. Z kolei panowie coraz więcej czasu spędzają w pracy- kosztem czasu poświęcanego najbliższym. To rodzi frustrację i niepotrzebne emocje.


Taką właśnie niszę postawnowiła wypełnić firma "Wiślanka Serwis domowy". Oferuje usługi remonotowo-budowlane, hydrauliczne, ogrodnicze, finansowe, elektroniczne i elektryczne, sprzątanie i naprawy domowe.

W skrótcie -  zapewnia pomoc w prawidłowym funkcjonowaniu ogniska domowego.


"Serwis domowy Wiślanka" powstał na bazie wieloletnich obserwacji i doświadczeń funkcjonowania Centrum Budowlanego "Wiślanka" z Pszczyny. Przez 20 lat istnienia Centrum Budowlane "Wiślanka" oferowało klientom nie tylko pomoc w wyborze materiałów budowlanych i ich transporcie na miejsce, ale przede wszystkim umożliwiało kontakt ze sprawdzonymi fachowcami. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe nasza oferta poszerzała się, aż zaowocowała powstaniem"Serwisu domowego". Baza fachowców, uzupełniana przez 20 lat i wielokrotonie weryfikowana, daje gwarancję jakości usług. Znajomość rynku budowlanego, nowinek technicznych i technologicznych pozwala elastycznie reagować na potrzeby klientów.

 

 

Jak się okazuje klinetami naszego serwisu są nie tylko panie. Coraz częściej z naszych usług korzystają zabiegani i zapracowani panowie! Daliśmy im bowiem możliwość relaksu - po wielogodzinnej pracy zawodowej. Nasz wachlarz usług jest odpowiedzią na potrzeby czasu.

 

"Serwis domowy Wiślanka" to nie tylko złota rączka, spec od wszystkich drobnych napraw, ale także znakomity fachowiec, który zadba o Twój dom i jego otoczenie. Doradzi, wybierze materiały budowlane w dobrej cenie z gwarancją jakości oraz zajmie się dostarczeniem ich na miejsce. Co ważne - 20 letnia obecność firmy na rynku gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Wszyscy nasi fachowcy legitymują się odpowiednimi identyfikatorami - są łatwo rozpoznawalni.


Do pracy "Serwis domowy Wiślanka" przystępuje po uprzednich ustaleniach ze zleceniodawcą, zaś warunki omawiane są indywidualnie.


Firma działa na terenie Pszczyny, Bielska, Tych, Żor, Żywca, Jastrzębia, Oświęcimia oraz w okolicach.

 

Więcej informacji uzyskać można pod adresem www.serwiswislanka.pl, www.wislanka.com.pl oraz na

 


Komentarze (0)

Brak komentarzy.

zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu
zaloguj