Jesteś w sekcji:   Strona główna  > 

Aktualności

 >  Newsy rynkowe

Powrót do listy aktualnościDrukujNewsy rynkowe


herb
Jaworzno również z potencjałem – podsumowanie konferencji CAPITAL EXPRESS
dodano: 2012-11-02 11:23:51

Jaworznicka Agencja Rozwoju Lokalnego wraz z partnerami 23 października zorganizowała konferencję „Droga spółki na rynek kapitałowy”. Konferencja była podsumowaniem organizowanego konkursu CAPITAL EXPRESS. Konkurs ten miał wyłonić „Firmy z potencjałem” oraz pomóc tym firmom przy pozyskaniu kapitału czy też inwestora na dalszy rozwój firmy. Również w Jaworznie mamy swoją „Firmę z potencjałem”.


Podczas konferencji która odbyła się w ostatni wtorek mogliśmy posłuchać prelekcji na tematy inwestycyjne takich ekspertów jak: Przemysław Jura, Katarzyna Fabiś, Michał Matujewicz, Marcin Nowak. Oprócz wykładów była możliwość wymiany doświadczeń oraz uzyskania porad od doświadczonych biznesmenów.

 

W ostatnim bloku odbyło się podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem certyfikatów laureatom IV edycji konkursu Firma z Potencjałem. Nagrodzonymi laureatami podczas konferencji była firma z Jaworzna Webriser Sp. z o. o. (BUDTRADE.pl), Energo Ekobud Investment Sp. Z o.o. z Bytomia, Ravel Andrzej Gruszka z Niemodlina oraz Steo Tomasz Sańpruch z Kielc.

 

Najciekawszym i ostatnim blokiem programowym było ROAD SHOW zachowane w konwencji Dragon’s Den. „Firmy z potencjałem” miały możliwość przedstawienia swoich projektów natomiast inwestorzy oceniali potencjał projektów.

 

„Otrzymanie wyróżnienia kapituły konkursu Capital Express i tytułu „Firmy z potencjałem” było dla Nas zaszczytne tak samo jak dzisiejsze wystąpienie” – mówi Marcin Górski kierownik projektu BUDTRADE.pl. „Cieszymy się z pozytywnego przyjęcia naszej prezentacji, a konstruktywną krytykę inwestorów na pewno przekujemy w dalszy rozwój naszej platformy. Już teraz widzimy większe zainteresowanie ze strony inwestorów oraz liczne prośby o rozmowy inwestycyjne” – relacjonuje ekipa BUDTRADE.pl

 

Uczestnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.


Komentarze (0)

Brak komentarzy.

zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu
zaloguj