Drukuj Serra's Team Zakład Budowlany

Serra's Team Zakład Budowlany

Branża: Usługi budowlane

adaptacje, prace ogólnobudowlane, remonty, wykończenia

Start
Adres adres: Ogrodowa 75
33-300 Nowy Sącz
małopolskie
tel.:
fax:
tel. kom.:
(18) 443-71-57

608-670-809
Przedstawiciel przedstawiciel:

właściciel

Rafał Serafin

Firma zajmuje się w szczególności pracami remontowo-wykończeniowymi, adaptacyjnymi pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.
Poodejmuje się również licznych prac ogólnobudowlanych. Realizuje zarówno drobne prace, na które nikt nie ma ochoty, takie jak wymiana syfonów umywalkowych, po remonty i wykończenia ośrodków wypoczynkowych i hoteli.
Korzysta z narzędzi renomowanych firm, używa sprawdzonych materiałów budowlanych i wykończeniowych a współpracując ze stałymi dostawcami zapewnia ich atrakcyjne ceny.
Dzięki współpracy i doświadczeniu zdobytych w trakcie istnienia, może zapewnić kompleksową obsługę inwestycji. Zaprojektować pomieszczenia sanitarne, gastronomiczne, zaaranżować sypialnie, salony, zaopatrzyć w niezbędne materiały i dekoracje, wyposażyć i przygotować do użytkowania.

Realizuje zlecenia na terenie całej małopolski ze szczególnym uwzględnieniem Krakowa i jego okolic, Starego i Nowego Sącza, Limanowej, Nowego Targu, Tarnowa i Zakopanego.

Na każdą wykonana prace udziela gwarancji, wystawia faktury VAT, a zaopatrując w materiały pomaga zaoszczędzić na podatku VAT.
Zapewnia gratisy i rabaty.
Stara się by każdy klient był w pełni zadowolony ze współpracy.

Brak zdjęć w galerii.

Brak plików.

Brak plików.

zamknij

Zadaj pytanie Zadaj pytanie
PODAJ DANE ODBIORCY:
PODAJ SWOJE DANE:
zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu
zaloguj